3-Bedroom House Close To City Centre

  • 65 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Τοποθετημένη σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από Μουσείο του Μάντσεστερ, η 3-Bedroom House Close To City Centre βλέπει σε κήπο. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει 3 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια, πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.

Για την άνεση των επισκεπτών παρέχουν μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και μπανιέρα.

Το κέντρο του Μάντσεστερ απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Θα χρειαστείτε περίπου 5 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα μέχρι το Συναυλιακός Χώρος O2 Apollo Manchester και η απόσταση μέχρι το αεροδρόμιο Μάντσεστερ θα είναι περίπου 24 λεπτά με αυτοκίνητο. Ολντ Τράφορντ βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 3-Bedroom House Close To City Centre Μάντσεστερ
New Build Haven - Close To City Centre - Etihad
Τιμή μόνο για κινητά

New Build Haven - Close To City Centre - Etihad

60 μ από το κατάλυμα
USD 433 USD 390
ανά νύχτα
Luxurious Stylish Modern Home
Τιμή μόνο για κινητά

Luxurious Stylish Modern Home

186 μ από το κατάλυμα
USD 222 USD 200
ανά νύχτα
Adorable 2 Bed House Ideal For Family Of Four
Τιμή μόνο για κινητά

Adorable 2 Bed House Ideal For Family Of Four

255 μ από το κατάλυμα
USD 219 USD 197
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Manchester Piccadilly Railway Station
    2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πόσο θα κοστίζει η διαμονή σε η βίλα 3-Bedroom House Close To City Centre;
      Το κόστος διαμονής σε η βίλα 3-Bedroom House Close To City Centre ξεκινάει από 552£ ανά βράδυ.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται κοντα σε η βίλα 3-Bedroom House Close To City Centre;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα 3-Bedroom House Close To City Centre περιλαμβάνουν Vermilion και Magic muffin.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μάντσεστερ Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Manchester Piccadilly Railway Station
    2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    3-Bedroom House Close To City Centre Μάντσεστερ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο